Pekao SA decyzja ważna100 dni

Bank wydłużył termin ważności decyzji finansowej do 100 dni kalendarzowych.

Oznacza to, że umowa kredytu/ umowa o kartę kredytową oferowaną łącznie z kredytami mieszkaniowymi musi zostać zawarta najpóźniej w 100 dniu liczonym od dnia następnego po dniu wydania decyzji finansowej. 

Dłuższy termin obowiązywania decyzji finansowej dotyczy wyłącznie wniosków kredytowych:

  1. których dotychczasowy termin ważności decyzji finansowej nie wygasł przed wejściem w życie nowych regulacji tj. przed 6.09.2023 r.  
  2. dla których decyzja finansowa będzie podjęta w terminie od 7.09.2023 r. do 31.12.2023 r.

W ciągu ostatnich tygodni (z uwagi na ogromne zainteresowanie klientów) Bank przyjął rekordową liczbę wniosków, które jeden po drugim poddaje analizie. Wnioski rozpatrywane są w kolejności ich wpływu do banku (po uzupełnieniu ewentualnych braków).

Bank podejmuje działania, które mają usprawnić proces. Potrzebuje w tym zakresie pomocy – dużym ułatwieniem byłoby, gdyby w sprawie złożonych już wniosków można byłoby ograniczyć liczbę pytań (telefonicznych i mailowych) kierowanych do pracowników naszych oddziałów. Jeśli któryś wniosek będzie wymagał uzupełnień, bądź będzie podjęta decyzja finansowa czy kredytowa, to wtedy pracownik banku skontaktuje się z ekpsertem i przekaże te informacje. Żaden wniosek nie zostanie bez odpowiedzi.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ta strona używa plików cookie w celu zapewnienia najwyższej jakości usług. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie oraz akceptację Polityki Prywatności.
Jak używamy Ciasteczek   
AKCEPTUJĘ