Polska skończy jak Grecja czy Sri Lanka?

Mam ogromną nadzieję, że nie.

W imieniu własnym oraz jak sądzę większości kredytobiorców i wszystkich, którym z miesiąca na miesiąc jest trudniej związać “koniec z końcem” składam serdeczne “podziękowania” za oddanie swojego głosu na obecnie rządzącą partię, wszystkim tym, którzy takowy głos oddali…

W wyniku nieudacznych rządów, błędnych decyzji, matactwa, “kolesiostwa” i układów polityczno – gospodarczych wiele gospodarstw domowych żyje na skraju ubóstwa.

A będzie ich więcej i więcej i więcej do czasu aż władzę przejmą ludzie odpowiedzialni, wykształceni, doświadczeni i myślący o społeczeństwie a nie o własnym korycie.

/zamieszona fotka przedstawia Kaczyńskieo z Glapińskim w latach 70-tych.. czy sądzicie , że decyzje NBP i RPP nie są sterowane?…/

Bardzo serdecznie życzę wszystkim którzy oddali swoje głosy na inne partie… aby Wam zawsze starczyło nie tyko “do pierwszego” ale znacznie dłużej i obyście mieli problemy tylko z podjęciem decyzji w co zainwestować a nie jak przeżyć.

Nie napiszę czego życzę pozostałym.

“Miłość do PIS wymaga poświęceń”

Następne wybory będą bardzo ważne i kluczowe dla Polski. Pamiętajcie, to w naszych rękach jest nasza przyszłość, przyszłość naszych dzieci i wnuków!

Zapraszam, poczytajcie i życzmy sobie wszyscy aby taki scenariusz się nie spełnił:

Polska właśnie bankrutuje. “Kto powie wyborcom, że czeka nas bezrobocie, bieda i gwałtowne obniżenie poziomu życia?” – Newsweek (onet.pl)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ta strona używa plików cookie w celu zapewnienia najwyższej jakości usług. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie oraz akceptację Polityki Prywatności.
Jak używamy Ciasteczek   
AKCEPTUJĘ