Kredyt hipoteczny z okresowo stałą stopą procentową w Banku Millennium

„Kredyt hipoteczny z okresowo stałą stopą procentową dostępny w Banku Millennium od  08.03.2021r.”  
Szanowni Państwo, z przyjemnością informujemy o wdrożeniu kredytu hipotecznego z okresowo stałą stopą procentową, obowiązującą przez 5 lat – kolejnego, atrakcyjnego rozwiązania dla naszych klientów. Celem wprowadzenia okresowo stałej stopy jest umożliwienie wyboru klientom pomiędzy oprocentowaniem zmiennym a oprocentowaniem okresowo stałym w kredycie hipotecznym. Rozwiązanie to szczególnie może zainteresować klientów, którzy chcą zabezpieczyć wysokość płaconej raty kredytu hipotecznego przed wahaniami rynkowymi i mieć pewność że rata nie zmieni się przez najbliższe 5 lat.
okresowo stała stopa procentowa w kredytach hipotecznych obowiązuje przez
5 lat,  
w pozostałym okresie kredytowania będzie obowiązywało oprocentowanie zmienne, wysokość stałego oprocentowania ustalana będzie w każdym w m-cu i udostępniana
w aktualnym cenniku,
dostępna jest dla nowo udzielanych kredytów hipotecznych w PLN oraz kredytów istniejących, z okresem zapadalności większym niż 5 lat i wypłaconych w całości, wypłata kredytu musi nastąpić w terminie do 60 dni od dnia sporządzenia umowy,
w jednej transzy – WAŻNE – wypłata kredytu musi być jednorazowa, bez okresu karencji
w trakcie funkcjonowania stałego oprocentowania nie można zmienić oprocentowania na zmienne, po zakończeniu pierwszego, 5-letniego  okresu na wniosek klienta bank przygotuje nową propozycję okresowo stałego oprocentowania na kolejny 5-letni okres. Klient będzie mógł zaakceptować propozycję lub wybrać oprocentowanie zmienne. W dalszym etapie okresowo stałe oprocentowanie zostanie wdrożone dla Pożyczki Hipotecznej Kredytu Konsolidacyjnego. Równocześnie informujemy że klienci mogą znaleźć informacje o wdrażanej okresowo stałej stopie na stronie www (w części dla kredytu hipotecznego) a w kalkulatorze na stronie obliczyć ratę. Mamy nadzieję że wdrożenie okresowo stałej stopy spotka się z dużym zainteresowaniem naszych klientów.      

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ta strona używa plików cookie w celu zapewnienia najwyższej jakości usług. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie oraz akceptację Polityki Prywatności.
Jak używamy Ciasteczek   
AKCEPTUJĘ